PIERWSZA WIZYTA

0zł

Każda osoba, która do tej pory nie korzystała z naszych usług, może śmiało zupełnie za darmo zapoznać się z ośrodkiem w ramach jednorazowego darmowego wejścia. Wejście obejmuje zajęcia fitness, siłownie jak również możliwość skorzystania z sauny. Pamiętaj aby mieć ze sobą dowód w celu rejestracji, również o tym iż na zajęcia fitness obowiązują zapisy, wystarczy że zadzwonisz pod numer telefonu 516 617 319 i poinformujesz nas o swojej wizycie oraz chęci uczestnictwa w wybranych zajęciach.

TRENING WPROWADZAJĄCY

0zł

Co zawiera:

Konsultacje trenerskie około 30min wraz z treningiem intro (wprowadzającym). Konsultacje mają na celu omówienie wskazań/ przeciwwskazań do treningu. Trening wprowadzający to pokazanie sposobu obsługi maszyn dostępnych na siłowni.

Czas trwania: 20-30min

Dla kogo: dla wszystkich nowych klientów rozpoczynających swoją przygodę z siłownią, tak aby zadbać o bezpieczeństwo początkujących;

WEJŚCIE JEDNORAZOWE

25 zł

Odwiedziłeś już nasz ośrodek w ramach jednorazowego darmowego pierwszego wejścia, potrzebujesz jeszcze chwilę by zakupić karnet, czy też odwiedzasz nas przejazdem, możesz wykupić jednorazowe wejście. Wejście obejmuje zajęcia fitness, siłownie jak również możliwość skorzystania z sauny.

Konsultacje trenerskie

50,00zł

Pomimo, iż do Twojej dyspozycji w ramach dyżurów dostępni są nasi trenerzy, którzy z chęcią odpowiedzą na nurtujące cię tematy. Masz możliwość skorzystać z indywidualnej analizy/konsultacji.

OPEN 1 MC przy umowie rocznej

99,00zł

Trenujesz regularnie, zachęcamy do zakupu karnetu OPEN 1 MC z podpisaniem umowy rocznej na korzystanie z naszych usług. W ramach karnetu otrzymujesz nielimitowany dostęp do terenu siłowni, możliwość korzystania z bogatego repertuaru zajęć fitness, czy też możliwość relaksu z wykorzystaniem sauny dostępnej w szatni klubu.

WARUNKI UMOWY:
– możliwość zawieszenia umowy na okres 30 dni nieodpłatnie(przy czym okres zawieszenia umowy przesuwa się na końcową datę trwania karnetu)
– w razie chęci odstąpienia od umowy obowiązuje dwumiesięczny okres wypowiedzenia
– jednorazowa możliwość wykonania cesji

DODATKOWO:
– 10% rabatu na kolejną umowę roczną

KARNET OPEN 1 MIESIĄC

119,00zł

Trenujesz regularnie, zachęcamy do zakupu karnetu OPEN 1 MC. W ramach karnetu otrzymujesz nielimitowany dostęp do terenu siłowni, możliwość korzystania z bogatego repertuaru zajęć fitness, czy też możliwość relaksu z wykorzystaniem sauny dostępnej w szatni klubu.

 

TRENING PERSONALNY

100,00zł

Co zawiera:
Jednostkę treningową dostosowana do potrzeb i poziomu zaawansowania klienta;

Czas trwania: 1h

Dla kogo: dla osób chcących poszerzyć swój warsztat treningowy pod okiem wykwalifikowanego trenera;

Trening personalny jednorazowy z rozpiską

150,00zł

Co zawiera:
Wywiad z klientem; 15min
Jednostkę treningową dostosowaną do potrzeb i poziomu zaawansowania klienta; 1h – 1h 15min
Rozpiskę treningu wraz z omówieniem i podsumowaniem spotkania; 15 min

Czas trwania: 1h 30min – 1h 45min

Dla kogo:
dla osób chcących samodzielnie realizować trening przeprowadzony przez trenera wraz z dostosowaniem sposobu wykonania do ich możliwości oraz zgodnie z oczekiwaniami.

Miesięczne prowadzenie *pierwszy miesiąc

350,00zł

Co zawiera:
Wywiad z klientem wraz z analizą strukturalną na sali treningowej; 15-30min
Pełną rozpiskę treningową na 4 tygodnie (ilość jednostek treningowych dobrana indywidualnie)
Spotkanie treningowe – Trening stanowiący przekazanie sposobu oraz uwag dotyczących realizacji założonego planu treningowego 1h45min-2h;
Korektę techniki wykonywanych ćwiczeń w ramach jednej jednostki treningowej podczas samodzielnej realizacji przez podopiecznego oraz dwa spotkania konsultacyjne po wcześniejszym uzgodnieniu terminu; 20min

Czas trwania sesji treningowej w ramach prowadzenia: 1h 30min – 1h 45min

Dla kogo:
dla osób średniozaawansowanych / zaawansowanych chcących samodzielnie realizować plan dobrany indywidualnie, posiadających doświadczenie treningowe pozwalające na samodzielny trening.

Miesięczne prowadzenie *każdy kolejny miesiąc

 

250,00zł

Co zawiera:
Wywiad z klientem; 15min
Pełną rozpiskę treningową na 4 tygodnie (ilość jednostek treningowych dobrana indywidualnie)
Spotkanie treningowe – Trening stanowiący przekazanie sposobu oraz uwag dotyczących realizacji założonego planu treningowego;
Trzy spotkania konsultacyjne po wcześniejszym uzgodnieniu terminu; 20min

Czas trwania pierwszego spotkania: 1h 45min – 2h

Dla kogo:
Opis j.w.

Pakiet 10 treningów personalnych

899,00zł

10 indywidualnych jednostek treningowych. 2 konsultacje z trenerem prowadzącym w ramach całego pakietu (około 30 minut każda). Maksymalny czas na wykorzystanie pakietu 6 tygodni.