PIERWSZA WIZYTA

0zł

Każda osoba, która do tej pory nie korzystała z naszych usług, może śmiało zupełnie za darmo zapoznać się z ośrodkiem w ramach jednorazowego darmowego wejścia. Wejście obejmuje zajęcia fitness, siłownie jak również możliwość skorzystania z sauny. Pamiętaj aby mieć ze sobą dowód w celu rejestracji, również o tym iż na zajęcia fitness obowiązują zapisy, wystarczy że zadzwonisz pod numer telefonu 516 617 319 i poinformujesz nas o swojej wizycie oraz chęci uczestnictwa w wybranych zajęciach.

TRENING WPROWADZAJĄCY

0zł

Co zawiera:

Konsultacje trenerskie około 30min wraz z treningiem intro (wprowadzającym). Konsultacje mają na celu omówienie wskazań/ przeciwwskazań do treningu. Trening wprowadzający to pokazanie sposobu obsługi maszyn dostępnych na siłowni.

Czas trwania: 20-30min

Dla kogo: dla wszystkich nowych klientów rozpoczynających swoją przygodę z siłownią, tak aby zadbać o bezpieczeństwo początkujących;

WEJŚCIE JEDNORAZOWE

35 zł

Odwiedziłeś już nasz obiekt w ramach jednorazowego darmowego pierwszego wejścia, potrzebujesz jeszcze chwilę by zakupić karnet, czy też odwiedzasz nas przejazdem, możesz wykupić jednorazowe wejście. Wejście obejmuje zajęcia fitness, siłownie jak również możliwość skorzystania z sauny.

 

KARNET OPEN 1 MC przy umowie rocznej (12 miesięcy)

119,00zł

Trenujesz regularnie, zachęcamy do zakupu karnetu OPEN 1 MC z podpisaniem umowy rocznej na korzystanie z naszych usług. W ramach karnetu otrzymujesz nielimitowany dostęp do terenu siłowni, możliwość korzystania z bogatego repertuaru zajęć fitness, czy też możliwość relaksu z wykorzystaniem sauny dostępnej w szatni klubu.

WARUNKI UMOWY:
– możliwość zawieszenia umowy na okres 30 dni nieodpłatnie(przy czym okres zawieszenia umowy przesuwa się na końcową datę trwania karnetu). Zawieszeń można zrobić max.5.
– w razie chęci odstąpienia od umowy obowiązuje 1 miesiąc wypowiedzenia, który kosztuje 150 zł.
– jednorazowa możliwość wykonania cesji

DODATKOWO:
– 10 zł rabatu na kolejną umowę roczną

KARNET OPEN 1 MIESIĄC

139,00zł

Trenujesz regularnie, zachęcamy do zakupu karnetu OPEN 1 MC. W ramach karnetu otrzymujesz nielimitowany dostęp do terenu siłowni, możliwość korzystania z bogatego repertuaru zajęć fitness, czy też możliwość relaksu z wykorzystaniem sauny dostępnej w szatni klubu.

KARNET OPEN 1 MC STUDENT/UCZEŃ*

129,00zł

Trenujesz regularnie, zachęcamy do zakupu karnetu OPEN 1 MC . W ramach karnetu otrzymujesz nielimitowany dostęp do terenu siłowni, możliwość korzystania z bogatego repertuaru zajęć fitness, czy też możliwość relaksu z wykorzystaniem sauny dostępnej w szatni klubu.

*karnet dostępny za okazaniem ważnej legitymacji studenckiej lub szkolnej. 

KARNET OPEN 2 TYGODNIE

85,00zł

Trenujesz nieregularnie, wyjeżdżasz lub własnie jesteś w delegecji, zachęcamy do zakupu karnetu tylko na 2 tygodnie. W ramach karnetu otrzymujesz nielimitowany dostęp do terenu siłowni, możliwość korzystania z bogatego repertuaru zajęć fitness, czy też możliwość relaksu z wykorzystaniem sauny dostępnej w szatni klubu.

 

TRENING PERSONALNY

od 100,00zł/ zapytaj w recepcji klubu.

Co zawiera:
Jednostkę treningową dostosowana do potrzeb i poziomu zaawansowania klienta;

Czas trwania: 1h

Dla kogo: dla osób chcących poszerzyć swój warsztat treningowy pod okiem wykwalifikowanego trenera;

Trening personalny jednorazowy z rozpiską

od 150,00zł

Co zawiera:
Wywiad z klientem; 15min
Jednostkę treningową dostosowaną do potrzeb i poziomu zaawansowania klienta; 1h – 1h 15min
Rozpiskę treningu wraz z omówieniem i podsumowaniem spotkania; 15 min

Czas trwania: 1h 30min – 1h 45min

Dla kogo:
dla osób chcących samodzielnie realizować trening przeprowadzony przez trenera wraz z dostosowaniem sposobu wykonania do ich możliwości oraz zgodnie z oczekiwaniami.